Dr. Fatih Yılmaz

Hakkımda

1965 Yılında Samsun’da doğdum. 1989 Yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun oldum. Yaklaşık 25 yıldır Samsun’da çalışmaktayım. Kale Mah. Afitap sokakdakimuayenehanemde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Araştırmave ve geliştirmeci bir tıp doktoru ve bilim insanı olarak hastalarımızın bütüncül tıp yaklaşımı içinde ruhsal ve bedensel uygulamalar ile teşhis ve tedavi edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu uygulamaların bütünü ile çaresiz olduğu düşünülen hastalıkları tedavi ediyorum.

Hastalarımın tedavisinde konunun uzmanı değerli hocalarımızdan aldığımız eğitimler, kendi açılımım ve ve deneyimlerimden oluşturduğum modeli uygulamaktayım.

Sayfalarımızda bedeninize zarar vermeden uyguladığımız bütünleyici tıbbın açılımını, çalıştığımız hastalıkkları ve tedavi yöntemlerini anlatmaktayız.

Tamamlayıcı Tıp alanında hastalarımızın doğal gıdalar ile beslenmeleri konusunda yardımcı olmaktayım.

Sevgili misafirimiz;

Sayfamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sağlığınızla ilgili soru sormak, muayene, tedavi ve hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bize mesai saatlerimiz içerisinde +90 (362) 435 35 45 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, websitemiz üzrinden canlı desteğimize online olarak bildirim gönderebilir ya da bize ulaşın (iletişim) sayfamızdan mesaj yollayabilirsiniz.

Bizden randevu talep etmeden önce sayfalarımızı inceleyerek hizmetlerimiz konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Karar verdiğinizde bizimle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Kliniğimizde tamamlayıcı tıp uygulamalarıyla hastalıklar tedavilerine yardımcı olmaktayım. Yani modern tıp yöntemleriyle bilimsel etkinliği kanıtlanmış doğal tedavi metodları ve doğal tıbbi uygulamalarını içeren tedavilerimiz için hastalığınızın teşhis ve tedavisinde izlenecek yolu tespit etmek üzere öncelikle holistik muayene yapıyoruz.

Bu muayene sonucunda hastalığı tedavi edip edemeyeceğimize karar verip, tedavisi mümkünse; süre, metad ve ücret konusunu hasta onayına sunuyoruz. bu aşamaya kadar olan görüşme ve ilk muayene hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

İlk muayeneye gelirken daha önceden yaptırdığınız labaratuvar, görüntüleme ve tetkik gibi raporlarınızı beraberinizde getirmeniz bizlere zaman kazandıracak ve tedavi sürecinizi hızlandıracaktır.

Karşılıklı saygı, sevgi  ve  güven ile birlikte pek çok hastalığı yeneceğimize eminiz.

Sayğılarımızla

Samsun Merkez Kliniğinde

Uyguladığı Tedavi Yöntemleri

  • Akupunktur Tedavisi
  • Ozon Tedavisi
  • Kolon Temizliği
  • Hacamat Tedavisi
  • Fitoterapi
  • Proterapi ve PRP
  • Magreto Terapi
  • Lazer Terapi